Bærekule, Ytre, Foran, høyre eller venstre, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Nede
Bærekule, Ytre, Foran, høyre eller venstre, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Nede
FORD FOCUS, FOCUS Sedan, FOCUS Turnier

Bærekule, Ytre, Foran, høyre eller venstre, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Nede

325,-
Spar 34%
stk. inkl mva & toll
 
På lager, 2-5 dagers levering
Markedspris ca 488 kr
Du sparer: 163 kr

Generelle produktinformasjon

Alle chassisdeler som vi selger er kontrollert for optimal passform og funksjon.
Delene er produsert for å holde likeverdig kvalitet eller overstige den kvaliteten som originaldeler har fra leverandøren.
Før du legger inn en bestilling, kontroller gjerne at delen passer til bilen din,
Rett kvalitetsdel til riktig bil er alltid et vinnende konsept.

Spesifikasjoner

For oe-nummer1073214
For oe-nummer1073215
For oe-nummer1090730
For oe-nummer1090738
For oe-nummer1138160
For oe-nummer1138161
For oe-nummer1344966
For oe-nummer1344968
For oe-nummer2M513042BA
For oe-nummer2M513042BE
For oe-nummer2M513051BA
For oe-nummer2M513051BE
For oe-nummer98AG3042AJ
For oe-nummer98AG3042AK
For oe-nummer98AG3051AJ
For oe-nummer98AG3051AK
Venstre- / høyre trafikkFor høyrekjøring
Venstre- / høyre trafikkFor venstrekjøring
Alminnelig informasjonMed festemateriell
FORD FOCUS 1.4 16V 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 1.6 16V 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 1.6 16V Flexifuel 01.2002-11.2004
FORD FOCUS 1.8 16V 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 1.8 DI / TDDi 08.1999-11.2004
FORD FOCUS 1.8 TDCi 03.2001-11.2004
FORD FOCUS 1.8 TDCi 08.2002-11.2004
FORD FOCUS 1.8 Turbo DI / TDDi 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 2.0 09.2004-12.2007
FORD FOCUS 2.0 16V 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 2.3 09.2002-12.2003
FORD FOCUS RS 10.2002-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.4 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.6 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 TDCi 03.2001-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 TDCi 08.2002-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 Turbo DI / TDDi 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 Turbo DI / TDDi 08.2001-03.2005
FORD FOCUS Sedan 2.0 09.1999-12.2004
FORD FOCUS Sedan 2.0 09.2004-12.2007
FORD FOCUS Sedan 2.0 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 2.3 09.2004-12.2007
FORD FOCUS ST170 03.2002-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.4 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.6 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.6 16V Flexifuel 01.2002-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 BiFuel 02.2003-01.2005
FORD FOCUS Turnier 1.8 DI / TDDi 08.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 TDCi 03.2001-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 TDCi 08.2002-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 Turbo DI / TDDi 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 2.0 09.2004-12.2007
FORD FOCUS Turnier 2.0 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 2.3 09.2002-12.2004
FORD FOCUS Turnier ST170 08.2002-11.2004
 
Anbefales
Populære produkter i valgt kategori
Bra
Basert på 8 496 anmeldelser
Se noen av brukervurderingene her.