Bærekule, Framaksel, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Høyre, Nede, Venstre
Bærekule, Framaksel, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Høyre, Nede, Venstre
FORD GALAXY, MONDEO IV, MONDEO Sedan IV, MONDEO Turnier IV, S-MAX, VOLVO S60 II, S80 II, V60 I, V70 III

Bærekule, Framaksel, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Høyre, Nede, Venstre

669,-
Spar 34%
stk. inkl mva & toll
 
På lager, 2-5 dagers levering
Kun 99 nok for frakt inkl mva & toll, uansett størrelse!
Markedspris ca 1 004 kr
Du sparer: 335 kr

Generelle produktinformasjon

Alle chassisdeler som vi selger er kontrollert for optimal passform og funksjon.
Delene er produsert for å holde likeverdig kvalitet eller overstige den kvaliteten som originaldeler har fra leverandøren.
Før du legger inn en bestilling, kontroller gjerne at delen passer til bilen din,
Rett kvalitetsdel til riktig bil er alltid et vinnende konsept.

Spesifikasjoner

For oe-nummer1458773
For oe-nummer1460693
For oe-nummer1466186
For oe-nummer1466188
For oe-nummer1469024
For oe-nummer1469026
For oe-nummer1507181
For oe-nummer1507182
For oe-nummer30671636
For oe-nummer30671637
For oe-nummer31200448
For oe-nummer31200449
For oe-nummer31200563
For oe-nummer31200564
For oe-nummer31200775
For oe-nummer31200776
For oe-nummer6G9N3A052DG
For oe-nummer6G9N3A052DH
For oe-nummer6G9N3A053DG
For oe-nummer6G9N3A053DH
For oe-nummer7G9N3A052BA
For oe-nummer7G9N3A052BB
For oe-nummer7G9N3A053BA
For oe-nummer7G9N3A053BB
Venstre- / høyre trafikkFor høyrekjøring
Venstre- / høyre trafikkFor venstrekjøring
Alminnelig informasjonMed festemateriell
FORD GALAXY 1.6 EcoBoost 11.2010-06.2015
FORD GALAXY 1.6 TDCi 02.2011-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 07.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 Flexifuel 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 11.2007-06.2015
FORD GALAXY 2.2 TDCi 03.2008-12.2012
FORD GALAXY 2.2 TDCi 11.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.3 09.2007-06.2015
FORD MONDEO IV 1.6 EcoBoost 02.2011-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 TDCi 02.2011-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 06.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 EcoBoost 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 Flexifuel 03.2009-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 LPG 07.2009-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 SCTi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 11.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 03.2008-10.2010
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.3 07.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.5 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 EcoBoost 11.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 TDCi 12.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 06.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 Flexifuel 03.2009-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 LPG 07.2009-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 11.2007-01.2015
 
Anbefales
Populære produkter i valgt kategori