Lagring, bærebru, Bak, Foran, Framaksel, Innvendig, Bak, høyre eller venstre, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Høyre, Nede, Venstre
Lagring, bærebru, Bak, Foran, Framaksel, Innvendig, Bak, høyre eller venstre, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Høyre, Nede, Venstre
BMW 5-SERIE [E28, E34, E60], 5-SERIE Touring [E34, E61], 6-SERIE [E24], 7-SERIE [E32], 8-SERIE [E31], X3 [E83], X5 [E53]

Lagring, bærebru, Bak, Foran, Framaksel, Innvendig, Bak, høyre eller venstre, Framaksel nede, Høyre eller venstre, Høyre, Nede, Venstre

209,-
Spar 34%
stk. inkl mva & toll
 
På lager, 2-5 dagers levering
Markedspris ca 314 kr
Du sparer: 105 kr

Generelle produktinformasjon

Alle chassisdeler som vi selger er kontrollert for optimal passform og funksjon.
Delene er produsert for å holde likeverdig kvalitet eller overstige den kvaliteten som originaldeler har fra leverandøren.
Før du legger inn en bestilling, kontroller gjerne at delen passer til bilen din,
Rett kvalitetsdel til riktig bil er alltid et vinnende konsept.

Spesifikasjoner

Innvendig diameter (mm)12
For oe-nummer31103426433
For oe-nummer31103426434
For oe-nummer31103451881
For oe-nummer31103451882
For oe-nummer3112139987
For oe-nummer3112139988
For oe-nummer3112139991
For oe-nummer3112139992
For oe-nummer31126760275
For oe-nummer31126760276
For oe-nummer33321135134
For oe-nummer33321135135
Ytre diameter (mm)46,5
Lengde (mm)52,5
LagringstypeGummi-metalllager
BMW 5 518 06.1981-08.1984
BMW 5 518 i 05.1981-12.1987
BMW 5 518 i 05.1981-12.1987
BMW 5 518 i 08.1989-09.1995
BMW 5 518 i 08.1989-09.1995
BMW 5 520 d 02.2005-02.2008
BMW 5 520 d 02.2005-02.2008
BMW 5 520 d 04.2006-12.2009
BMW 5 520 i 01.1988-06.1990
BMW 5 520 i 01.1988-08.1991
BMW 5 520 i 06.1981-12.1987
BMW 5 520 i 07.2003-03.2010
BMW 5 520 i 08.1985-12.1987
BMW 5 520 i 09.2007-03.2010
BMW 5 520 i 12.1986-12.1987
BMW 5 520 i 24V 09.1989-09.1995
BMW 5 523 i 01.2007-03.2010
BMW 5 523 i 10.2004-02.2007
BMW 5 524 d 03.1986-12.1987
BMW 5 524 td 03.1988-09.1995
BMW 5 524 td 09.1983-12.1987
BMW 5 525 d 01.2007-03.2010
BMW 5 525 d 06.2004-03.2010
BMW 5 525 d 12.2004-03.2010
BMW 5 525 d xDrive 09.2007-12.2009
BMW 5 525 e 05.1983-12.1987
BMW 5 525 e 09.1981-12.1987
BMW 5 525 e 12.1984-12.1987
BMW 5 525 i 01.1988-08.1991
BMW 5 525 i 01.2007-03.2010
BMW 5 525 i 06.1981-12.1987
BMW 5 525 i 09.2003-03.2010
BMW 5 525 i 10.2004-12.2009
BMW 5 525 i 24V 09.1989-09.1995
BMW 5 525 td 04.1993-09.1995
BMW 5 525 tds 09.1991-09.1995
BMW 5 525 xd 11.2006-08.2007
BMW 5 525 xi 07.2005-03.2010
BMW 5 528 i 06.1981-12.1987
BMW 5 530 d 02.2002-09.2005
BMW 5 530 d 02.2005-02.2007
BMW 5 530 d 09.2006-12.2009
BMW 5 530 d xDrive 09.2007-12.2009
BMW 5 530 i 01.1988-08.1991
BMW 5 530 i 03.2005-03.2010
BMW 5 530 i 09.2004-02.2007
BMW 5 530 i 09.2006-12.2009
BMW 5 530 i 12.2001-02.2005
BMW 5 530 i V8 09.1992-09.1995
BMW 5 530 i xDrive 09.2007-12.2009
 
Anbefales
Populære produkter i valgt kategori