Parallellstag, Innvendig, Foran, høyre eller venstre
Parallellstag, Innvendig, Foran, høyre eller venstre
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3, 5-t Buss [906], SPRINTER 3, 5-t Flak/chassi [906], SPRINTER 3, 5-t Skåp [906], SPRINTER 3-t Buss [906], SPRINTER 3-t Flak/chassi [906], SPRINTER 3-t Skåp [906], SPRINTER 4, 6-t Flak/chassi [906], SPRINTER 4, 6-t Skåp [906], SPRINTER 5-t Flak/chassi [906], SPRINTER 5-t Skåp [906], VW CRAFTER 30-35 Buss, CRAFTER 30-50 Flak/chassi, CRAFTER 30-50 Skåp

Parallellstag, Innvendig, Foran, høyre eller venstre

575,-
Spar 34%
stk. inkl mva & toll
 
På lager, 2-5 dagers levering
Markedspris ca 863 kr
Du sparer: 288 kr

Generelle produktinformasjon

Alle chassisdeler som vi selger er kontrollert for optimal passform og funksjon.
Delene er produsert for å holde likeverdig kvalitet eller overstige den kvaliteten som originaldeler har fra leverandøren.
Før du legger inn en bestilling, kontroller gjerne at delen passer til bilen din,
Rett kvalitetsdel til riktig bil er alltid et vinnende konsept.

Spesifikasjoner

Vær oppmerksom på tekniske data
For oe-nummer2E0713491
For oe-nummer2E0713501
Lengde (mm)380
For oe-nummer90610481001
For oe-nummer90610481003
For oe-nummer90610551003
For oe-nummer9064600048
For oe-nummer9064600055
For oe-nummer9064600148
For oe-nummer9064600400
For oe-nummer9064600500
Venstre- / høyre trafikkFor høyrekjøring
Venstre- / høyre trafikkFor venstrekjøring
Gjengemål 1M16x1,5
Gjengemål 2M18x1,5
Supplement delerMed tilbehør
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 310 CDI 03.2009-12.2013
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 311 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 311 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 311 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 313 CDI 08.2011-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 313 CDI 4x4 08.2011-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 314 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 315 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 315 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 CDI 08.2011-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 CDI 4x4 08.2011-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 LGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 NGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 318 CDI 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 318 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 319 CDI / BlueTEC 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 319 CDI / BlueTEC 4x4 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 324 06.2006-12.2013
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 309 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 310 CDI 03.2009-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 311 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 311 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 311 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 313 CDI 06.2006-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 313 CDI 06.2006-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 313 CDI 4x4 06.2006-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 314 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 315 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 315 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 CDI 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 CDI 4x4 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 LGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 NGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 318 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 318 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 319 CDI / BlueTEC 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 319 CDI / BlueTEC 4x4 05.2011-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 324 06.2006-12.2013
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 309 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 310 CDI 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 311 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 311 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 311 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 313 CDI 05.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 313 CDI 06.2006-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 313 CDI 4x4 05.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 314 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 314 CDI 4x4 05.2016-
 
Anbefales
Populære produkter i valgt kategori