Regulator, dynamo, Frontmontasje
Regulator, dynamo, Frontmontasje
BMW 1-SERIE [E81, E87], 1-SERIE Cabriolet [E88], 1-SERIE Coupé [E82], 3-SERIE [E90], 3-SERIE Cabriolet [E93], 3-SERIE Coupé [E92], 3-SERIE Touring [E91], 5-SERIE [E60], 5-SERIE Touring [E61], 6-SERIE [E63], 6-SERIE Cabriolet [E64], X1 [E84], X3 [E83], X5 [E70]

Regulator, dynamo, Frontmontasje

575,-
Spar 24%
stk. inkl mva & toll
 
På lager hos vår leverandør, 3-6 dagers levering
Kun 99 nok for frakt inkl mva & toll, uansett størrelse!
Markedspris ca 748 kr
Du sparer: 173 kr

Spesifikasjoner

Nominell spenning (v)14
GeneratornummerBMW 12317550469
GeneratornummerBMW 12317551256
GeneratornummerBMW 12317555926
GeneratornummerBMW 12317557789
GeneratornummerBMW 12317558219
GeneratornummerBMW 12317560985
GeneratornummerBMW 12317560986
GeneratornummerBMW 12317582699
GeneratornummerBOSCH 121715012
GeneratornummerBOSCH 121715016
GeneratornummerBOSCH 121715017
GeneratornummerBOSCH 121715018
Generatortypegeneratorjutering positiv justering
BMW 1 130 i 03.2005-09.2012
BMW 1 130 i 03.2005-09.2012
BMW 1 130 i 09.2006-12.2011
BMW 1 130 i 09.2006-12.2011
BMW 1 Cabriolet 125 i 03.2008-12.2013
BMW 1 Cabriolet 135 i 03.2008-12.2013
BMW 1 Coupé 125 i 10.2007-10.2013
BMW 1 Coupé 135 i 10.2007-10.2013
BMW 1 Coupé M 04.2011-06.2012
BMW 3 323 i 03.2008-12.2011
BMW 3 323 i 04.2006-12.2011
BMW 3 325 i 01.2005-12.2011
BMW 3 325 i 03.2007-12.2011
BMW 3 325 i xDrive 06.2008-10.2011
BMW 3 325 xi 03.2005-10.2011
BMW 3 325 xi 03.2007-06.2008
BMW 3 330 i 09.2007-12.2011
BMW 3 330 i xDrive 09.2008-12.2011
BMW 3 330 xi 01.2005-08.2007
BMW 3 330 xi 09.2007-12.2011
BMW 3 335 i 03.2006-12.2011
BMW 3 335 i xDrive 05.2008-10.2011
BMW 3 335 xi 09.2006-06.2008
BMW 3 Cabriolet 323 i 03.2007-09.2011
BMW 3 Cabriolet 325 i 03.2007-12.2013
BMW 3 Cabriolet 325 i 03.2007-12.2013
BMW 3 Cabriolet 330 i 03.2007-12.2013
BMW 3 Cabriolet 330 i 03.2007-12.2013
BMW 3 Cabriolet 330 i 03.2007-12.2013
BMW 3 Cabriolet 335 i 05.2006-10.2013
BMW 3 Coupé 323 i 04.2006-02.2012
BMW 3 Coupé 325 i 01.2005-06.2013
BMW 3 Coupé 325 i 05.2005-06.2013
BMW 3 Coupé 325 i xDrive 09.2008-12.2013
BMW 3 Coupé 325 xi 09.2006-12.2013
BMW 3 Coupé 325 xi 09.2007-12.2013
BMW 3 Coupé 330 i 09.2006-02.2010
BMW 3 Coupé 330 i 09.2006-12.2013
BMW 3 Coupé 330 i xDrive 09.2008-12.2013
BMW 3 Coupé 330 xi 09.2006-12.2013
BMW 3 Coupé 330 xi 09.2006-12.2013
BMW 3 Coupé 335 i 11.2005-06.2013
BMW 3 Coupé 335 i xDrive 11.2008-12.2013
BMW 3 Coupé 335 xi 03.2007-02.2010
BMW 3 Touring 325 i 09.2007-06.2012
BMW 3 Touring 325 i 09.2007-06.2012
BMW 3 Touring 325 i 12.2004-12.2010
BMW 3 Touring 325 i xDrive 09.2007-06.2012
BMW 3 Touring 325 xi 09.2005-08.2011
BMW 3 Touring 325 xi 09.2007-06.2012
 
Anbefales
Populære produkter i valgt kategori