Stabilisatorstag, Framaksel oppe
Stabilisatorstag, Framaksel oppe
MINI MINI, MINI Cabriolet, MINI CLUBMAN, MINI PACEMAN

Stabilisatorstag, Framaksel oppe

1 890,-
Spar 20%
stk. inkl mva & toll
 
Bestillingsvare, 3-10 dager levering
Kun 99 nok for frakt inkl mva & toll, uansett størrelse!
Markedspris ca 2 363 kr
Du sparer: 473 kr

Spesifikasjoner

Stål justerbart
Fra årsmodell01.2007
MonteringssideFramaksel oppe
ProdusentOMP
Alle posisjonsangivelser utgår fra førerstolen i kupéen.
MINI MINI Cabriolet Cooper D 02.2011-05.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper D 05.2009-11.2013
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 02.2011-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 03.2010-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 10.2007-02.2010
MINI MINI Cooper D 02.2011-11.2013
MINI MINI Cooper D 06.2010-11.2013
MINI MINI Cooper D 11.2006-09.2010
MINI MINI PACEMAN Cooper D 04.2012-09.2016
MINI MINI PACEMAN Cooper D ALL4 04.2012-09.2016
 
Anbefales
Populære produkter i valgt kategori