Strammerull, tannrem
OPEL CALIBRA A, OMEGA B, OMEGA B Kombi, SINTRA, VE »
615,-
Spar 34%
stk. inkl mva & toll
Strammerull, tannrem

Strammerull, tannrem

 
På lager, 2-4 dagers levering
Kun 95 nok for frakt inkl mva & toll, uansett størrelse!
Markedspris ca 922 kr
Du sparer: 307 kr

Generelle produktinformasjon

Remstrekker/løperulle utviklet for å holde samme eller bedre kvalitet enn originaldelen.

Produktinformasjon

Fra årsmodell01.1994
Til motornummer08292478
Til chassisnummer08300418
Til motornummer08300418
Til årsmodell12.1998
Til motornummer8300418
Til chassisnummerW1285446
Til chassisnummerW5276825
Til chassisnummerW7154259
Til chassisnummerW7154528
OPEL CALIBRA A 2.5 i V6 04.1993-07.1997
OPEL OMEGA B 2.5 V6 03.1994-09.2000
OPEL OMEGA B 3.0 V6 04.1994-02.2001
OPEL OMEGA B Kombi 2.5 V6 03.1994-09.2000
OPEL OMEGA B Kombi 3.0 V6 04.1994-02.2001
OPEL SINTRA 3.0 i 24V 11.1996-04.1999
OPEL VECTRA A 2.5 V6 02.1993-11.1995
OPEL VECTRA A Halvkombi 2.5 V6 02.1993-11.1995
OPEL VECTRA B 2.5 i V6 10.1995-09.2000
OPEL VECTRA B Halvkombi 2.5 i V6 10.1995-09.2000
OPEL VECTRA B i 500 2.5 05.1998-09.2000
OPEL VECTRA B Kombi 2.5 i V6 11.1996-09.2000
OPEL VECTRA B Kombi i 500 2.5 05.1998-09.2000
SAAB 900 II 2.5 -24 V6 07.1993-02.1998
SAAB 900 II Cabriolet 2.5 -24 V6 12.1993-02.1998
SAAB 900 II Coupé 2.5 -24 V6 12.1993-02.1998
SAAB 9000 3.0 -24 V6 CD/CDE 07.1994-12.1998
SAAB 9000 Halvkombi 3.0 -24 V6 CS/CSE 07.1994-12.1998
SAAB 9-5 3.0 V6t 01.1998-12.2009
SAAB 9-5 Kombi 3.0 V6t 10.1998-12.2009
VAUXHALL CALIBRA 2.5 i V6 04.1993-07.1997
VAUXHALL CAVALIER Mk III 2.5 V6 08.1988-06.1994
VAUXHALL CAVALIER Mk III Halvkombi 2.5 V6 09.1988-06.1994
VAUXHALL OMEGA 2.5 V6 03.1994-09.2000
VAUXHALL OMEGA 2.5 V6 03.1994-09.2000
VAUXHALL OMEGA 3.0 V6 04.1994-07.2000
VAUXHALL OMEGA 3.0 V6 07.1994-07.2000
VAUXHALL SINTRA 3.0 i 24V 11.1996-04.1999
VAUXHALL VECTRA 2.5 i GSi 03.1998-07.2000
VAUXHALL VECTRA 2.5 i GSi 05.1998-09.1999
VAUXHALL VECTRA 2.5 i V6 09.1995-08.2000
VAUXHALL VECTRA 2.5 i V6 09.1995-08.2000
VAUXHALL VECTRA 2.5 i V6 11.1996-08.2000
 
Anbefales
Populære produkter i valgt kategori: